Teritorijos aptvėrimas

Tinklo tvora
Tai patikimas suvirintas tinklas, kuris puikiai tiks Jūsų sodyboms, didelėms teritorijoms bei kiemams aptverti. Virintas tinklas cinkuotas ir padengtas plastiku, todėl ilgam užtikrins puikų vaizdą Jūsų aptvertoje teritorijoje. Pasirinkus tinklą pritaikysime tinkamiausius stulpelius ir sumontuosime Jums tvorą.

Galimi tinklo aukščiai: nuo 1020 iki 2030 mm

Spalva: žalia RAL 6073

Ritinių ilgis: 25 m

 

Šaltkalvio, kalvio tvora
Įmonė gamina, įvairaus dizaino tvoras, pagal Jūsų pasirinktus pavyzdžius ar brėžinius. Tai tvora, kuri suteiks Jūsų kiemui išskirtinumą bei prabangą. Tvora gaminama iš įvairaus metalo storio, pagal Jūsų pageidavimus, padengiama gruntu bei dažoma Jūsų pasirinkta spalva. Taip pat tvora gali būti dažyta milteliniu būdu. Pagaminsime ir sumontuosime Jums tvorą, pagal visus Jūsų pageidavimus.

Padedame išsirinkti gaminio dizainą iš turimų pavyzdžių bei aptarti Jūsų pageidaujamą gaminio išvaizdą. Visa produkcija dengiama ypač aukštos klasės gruntu bei dažais. Konsultacija objekte, sąmatos sudarymas, eskizų pateikimas nieko nekainuoja.

Atliekame tvorų pamatų liejimo bei tvorų montavimo darbus.

 

Aliuminio profilių tvora
Norintiems uždaros tvoros, puikus variantas tvoros, pagamintos iš GA aliuminio profilių, kurios ne tik puikiai atrodo, bet yra ir ilgaamžės. Galima rinktis aliuminio profilių storius – nuo 1,5 mm ir 1,8 mm. Aliuminio profilių tvoros, gali būti išdėstytos pagal Jūsų pageidavimus (uždariau, atviriau, vertikaliai, horizontaliai). Taip pat galima pasirinkti spalvą, tinkančią prie Jūsų namų dizaino.

 

 

Segmentinė tvora
Aptvėrimo segmentai pagaminti iš taškiniu būdu suvirintų 4 ir 5 mm skersmens plieninių strypų. Kiekvienas jų, priklausomai nuo aukščio, yra sutvirtintas tam tikro standumo briaunų skaičiumi. Panelių plotis 2500 mm, o aukštis nuo 630 iki 2430 mm. Vienoje pusėje panelės turi vertikalius 30 mm strypų galiukus, kuriuos galima uždėti ir viršuje, ir apačioje. Suvirinimo akutė 50 mm (horizontali) x 200 mm (vertikali), standumo briaunose akis 100×50 mm. Segmentas ir stulpai yra cinkuoti karštu būdu.

Visos šios medžiagos gali būti dar nudažytos milteliniu būdu pagal RAL spalvinę gamą arba padengtos žalios (RAL6005) arba rudos (RAL8017) spalvos plastizoliu (minkšta danga).

Panelės pagamintos iš cinkuotų strypų. Kad sukibimas su poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų) būtų idealus, yra uždėtas rišamasis sluoksnis.

Atliekame tvorų pamatų liejimo bei tvorų montavimo darbus.

 

Skardos profilio tvora
Tvora, pagaminta iš tūrinių skardos profilių, gali būti Jums reikalingo aukščio, pločio bei tankumo. Skardos profilio tvora gali būti nudažyta bet kokia pasirinkta spalva iš RAL paletės. Ši tvora puikiai atrodys Jūsų kieme, bei ilgą laiką nereiks rūpintis tvoros priežiūra.